O MNĚ

"Nepracuj pro peníze" ... "dělej co tě baví "... "jakmile je tvoje práce i vášní, vlastně to přestane práce být".

To jsou hesla, která slýcháme často. Svou práci miluje 10% Čechů a jsem šťastný za to, že jsem se před několika lety přidal k nim.

 

Už jako dítě jsem si hrál s kamerou a foťákem, precisně jsem dokumentoval svou malou sbírku modelů motorek i rodinné výlety. Po škole jsem dělal různé práce čistě pro peníze a až v roce 2015 jsem se k videu opět nachomýtl. V tu chvíli mě to pohltilo a já okamžitě věděl, že je to vášeň, která se mě jen tak nepustí.

MŮJ TÝM

O to, aby výsledná videa byla opravdu jedinečná, nás pečuje více. Společně s Honzou jsme sehraný tým už několik let. Katka mi zase pomáhá s následnou postprodukcí, hlavně se střihem videa. Petr má zase bohaté zkušenosti s efekty. Výstupem naší práce jsou profesionální videa, která pomáhají prodat / jsou nabité emocemi / řeknou více, než milion slov.

Honza Brázda
Kačenka Matoušová
Petr Brunner

MOJE VYBAVENÍ

Na přípravu většiny profesionálních videí výše uvedené vybavení bohatě dostačuje. Pokud byste měli nějaké speciální požadavky a potřeby  (více kamer, potřeba silnějšího osvětlení, ještě pokročilejší stabilizace,...) není problém. Spolupracujeme s půjčovnou video a foto vybavení.

MŮJ ATELIÉR

V případě potřeby například pro produktové video nebo pro video školení je možné využít i můj skvěle vybavený ateliér v Brně. Mám zde profesionální osvětlení, je akusticky upravený a pro točení využíváme několik barev pozadí, včetně zeleného plátna.

Ateliér je na adrese Moravanská 287/122, Brno.

 

Pokud potřebujete pomoci s videem v ateliéru, neváhejte mě kontaktovat!

 

CO PRO VÁS RÁDI NATOČÍME