SVATEBNÍ VIDEO

Doba, kdy měli naši rodiče jednu černobílou fotku ze svatby před radnicí je pryč. Dnes je doba "digitální". Chceme zaznamenávat skoro pořád a vše. Přes displej mobilního telefonu a fotoaparátu si přestáváme všímat skutečných krás světa a daného okamžiku. Jen málokteré nahrané momenty si prohlídnete více než jednou. Co má skutečně smysl mít jak v paměti "z vlastního pohledu", tak ve 4K rozlišení a profesionálně sestříhané na videu, je VÁŠ svatební den.

Vzpomínky blednou. Video ode mně ne.

 

Finální svatební video od Indigofilms má v průměru 3 - 5 minut a je v něm to nejlepší z vašeho celého svatebního dne. Podívejte se na některá videa z proběhlých svateb, abyste získali představu. Každé video je jiné. S každým budoucím manželským párem se domluvíme na tom, co ode mě budou chtít. Kolik času s nimi strávím, jestli bude potřeba i můj kolega s druhou kamerou, jestli budou chtít letecké záběry z moderního dronu, ... od toho všeho se odvíjí cena za video. Pro přesný rozpočet mě stačí zkontaktovat (nejlépe pomocí formuláře níže).

Upravené dílo ode mě dostanete na USB flash, případně vám ho nasdílím a nebo ho pro vás rovnou nahraji na YouTube.

Pokud jste ve fázi plánování svatby a zjišťujete, co vše je potřeba zařídit a na co nesmíte zapomenout, doporučuji využít služeb profesionálních svatebních koordinátorů. Já spolupracuji se společností AV your day s.r.o. z Brna.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE SE MNOU

1

JSEM TEN PRAVÝ?

Nejdříve se podívejte na některá videa, která jsem s mým týmem vytvořil.

4

DOMLUVÍME SE

Spojím se s vámi a po telefonu nebo mailu domluvíme další detaily

(i ohledně ceny).

2

MÁM ČAS?

Níže je kalendář, ve kterém můžete ověřit, jestli mám čas v termín vaší svatby.

5

VŠE NAPLÁNUJEME

Zašlu vám "svatební brief" - krátký dokument s několika otázkami o vaší svatbě.

7

3

NAPIŠTE MI!

Pošlete mi poptávku přes kontaktní formulář. Je hned za kalendářem. :-)

6

TOČÍME SVATBU

Svatební den je tu a my jsme perfektně připravení a vše probíhá hladce. Díky předchozímu kroku.

PŘEDÁME DÍLO

Do měsíce od vašeho slavnostního dne budeme mít video sestříhané a upravené. Dílo zašlu elektronicky nebo klidně i osobně doručím.

 

MOJE VOLNÉ TERMÍNY

V tomto kalendáři vidíte, kdy jsem k dispozici. Pokud daný den v měsíci nemám žádnou akci, mám volno na točení právě vaší svatby. Kalendář je pravidelně aktualizovaný, přesto je orientační. Čím více dopředu dáte vědět, tím je větší šance, že v daný den budu mít volno.

MÁM VOLNO V TERMÍNU VAŠÍ SVATBY?

NAPIŠTE MI, DOMLUVÍME SE NA DETAILECH.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů